Ludwig (2.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Read more
az: Ətraflı

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Unknown
az: Naməlum

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Other
az: Digər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb
