Ludwig (2.0.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Download
ja: ダウンロード

en: Version
ja: バージョン

en: Unknown
ja: 不明

en: Paths
ja: パス

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Other
ja: その他

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Missing
ja: 喪失

en: Installed
ja: インストール済み

en: Packages
ja: パッケージ

en: Package
ja: パッケージ

en: Not supported
ja: サポートされていません

en: Resource
ja: リソース
