Ludwig (2.0.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Other
cy: Arall

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Package
cy: Pecyn
