Ludwig (2.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
