Ludwig (2.0.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Other
eu: Bestea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta
