Ludwig (2.0.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Version
hi: संस्करण

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Inactive
hi: निष्क्रिय

en: Other
hi: अन्य

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Missing
hi: लापता

en: Installed
hi: संस्थापित
