Ludwig (2.0.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
