Ludwig (2.0.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Other
lv: Citi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka
