Ludwig (2.0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Read more
nn: Les meir

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Other
nn: Andre

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Package
nn: Pakke
