Ludwig (2.0.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Other
bg: Други

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Packages
bg: Пакети

en: Package
bg: Пакет
