Ludwig (2.0.5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད
