Ludwig (2.0.5) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Read more
eo: Legu pli

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Other
eo: Alia

en: Not installed
eo: Ne instalita
