Ludwig (2.0.5) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Download
fr: Téléchargement

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Paths
fr: Chemins

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Inactive
fr: Inactif

en: Other
fr: Autre

en: Not installed
fr: Non installé

en: Missing
fr: Manquant

en: Installed
fr: Installé

en: Packages
fr: Colis

en: Package
fr: Paquet

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: Not supported
fr: Non pris en charge

en: Resource
fr: Ressource
