Ludwig (2.0.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Paths
hr: Putanje

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Other
hr: Ostalo

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
