Ludwig (2.0.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
