Ludwig (2.0.5) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Download
it: Scarica

en: Version
it: Versione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Paths
it: Percorsi

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Inactive
it: Inattivo

en: Other
it: Altro

en: Not installed
it: Non installato

en: Missing
it: Mancante

en: Installed
it: Installato

en: Packages
it: Imballi

en: Package
it: Imballo

en: Not supported
it: Non supportato

en: Resource
it: Risorsa
