Ludwig (2.0.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Read more
jv: Candhaké

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Other
jv: Liyané

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
