Ludwig (2.0.5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Not supported
kn: ಅಸಮರ್ಥಿತ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು
