Ludwig (2.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Other
fa: ساير

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده
