Ludwig (2.0.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Unknown
te: తెలియని

en: Other
te: ఇతర
