Ludwig (2.0.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Read more
af: Lees meer

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Unknown
af: Onbekend

en: Overridden
af: Oorheers

en: Other
af: Ander

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
