Ludwig (2.0.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Unknown
be: Невядомы

en: Paths
be: Шляхі

en: Overridden
be: Адменена

en: Other
be: Іншыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
