Ludwig (2.0.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Paths
fi: Polut

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Other
fi: Muu

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Package
fi: Pakkaus

en: Resource
fi: Resurssi
