Ludwig (2.0.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Other
ka: სხვა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
