Ludwig (2.0.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Download
mn: Татах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Paths
mn: Замууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
