Ludwig (2.0.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Other
pl: Inne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Package
pl: Paczka

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Resource
pl: Zasób
