Ludwig (2.0.6) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Read more
pt: Leia mais

en: Version
pt: Versão

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Paths
pt: Endereços

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: Inactive
pt: Inativo

en: Other
pt: Outros

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Missing
pt: Faltando

en: Installed
pt: Instalado

en: Packages
pt: Pacotes

en: Package
pt: Pacote

en: Not supported
pt: Não Suportado

en: Resource
pt: Recurso
