Ludwig (2.0.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Read more
ru: Подробнее

en: Download
ru: Скачать

en: Version
ru: Версия

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Paths
ru: Пути

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Other
ru: Другое

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Packages
ru: Пакеты

en: Package
ru: Пакет

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Not supported
ru: Не поддерживается

en: Resource
ru: Ресурс
