Ludwig (2.0.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
