Ludwig (2.0.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Read more
is: Les meira

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Unknown
is: Ókent

en: Other
is: Annað

en: Not installed
is: Ikki lagt inn
