Ludwig (2.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Other
gu: અન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
