Ludwig (2.0.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Read more
is: Lesa meira

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Paths
is: Slóðir

en: Overridden
is: Yfirritað
