Ludwig (2.0.7) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė
