Ludwig (8.x-1.10) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Version
bs: Verzija

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Not installed
bs: Nije instalirano
