Ludwig (8.x-1.10) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: List
hu: Lista

en: Read more
hu: Tovább

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Other
hu: Egyéb

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package
hu: Csomag

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Resource
hu: Erőforrás
