Ludwig (8.x-1.10) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Other
kk: Басқа

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
