Ludwig (8.x-1.10) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Read more
nl: Lees meer

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Paths
nl: Paden

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Inactive
nl: Inactief

en: Other
nl: Andere

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Not supported
nl: Niet ondersteund.

en: Resource
nl: Bron
