Ludwig (8.x-1.10) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Other
sq: Tjetër

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
