Ludwig (8.x-1.10) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Resource
ta: வளம்
