Ludwig (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: List
uk: Список

en: Read more
uk: Читати далі

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Paths
uk: Шляхи

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Other
uk: Інше

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package
uk: Пакунок

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Resource
uk: Ресурс
