Ludwig (8.x-1.11) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Paths
ar: مسارات

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Other
ar: آخر

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Missing
ar: مفقود

en: Installed
ar: مثبت

en: Resource
ar: مصدر
