Ludwig (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Other
el: Άλλο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Packages
el: Πακέτα

en: Package
el: Πακέτο
