Ludwig (8.x-1.11) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Read more
he: קראו עוד

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Overridden
he: נדרס

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Other
he: אחר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: Package
he: חבילה
