Ludwig (8.x-1.11) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Inactive
ro: inactiv

en: Other
ro: Altele

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: Package
ro: Pachet

en: Resource
ro: Resursă
