Ludwig (8.x-1.11) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Paths
sk: Cesty

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Other
sk: Ostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Packages
sk: Balíky

en: Package
sk: Balík
