Ludwig (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Other
my: အခြား
