Ludwig (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: List
cs: Seznam

en: Read more
cs: Číst dál

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Paths
cs: Cesty

en: Other
cs: Jiné

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Packages
cs: Balíky

en: Package
cs: Balík
