Ludwig (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: Read more
gl: Ler máis

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Paths
gl: Rutas

en: Other
gl: Outro

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: Package
gl: Paquete
