Ludwig (8.x-1.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Version
ur: ورژن
