Ludwig (8.x-1.9) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: List
ast: Llista

en: Read more
ast: Lleer más

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Other
ast: Otru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
